KONST / Litografier / Färglitografi 14442040
nr 1444 2040
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 38x46cm, yttermått inklusive ram: 52x59cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:29:39
24/1 17:15:39
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius